top of page
20190605_142858.jpg

HAKKIMDA:

Düzce'nin Hacıkadirler Köyünde doğdum. İlk öğrenimimi tamamladıktan sonra orta ve lise öğrenimimi Düzce Fatih Ortaokulu ve Düzce Lisesinde sürdürdüm. Kayseri Lisesi'nden başarı ile mezun oldum.Gazi Üniversitesi Matematik Bölümünü kazandım. Üniversiteden mezun olduktan sonra  Bolu'da Matematik Öğretmeni olarak göreve başladım.

3 yıl Bolu'da görev yaptıktan sonra  kısa dönem asker olarak acemi birliğini Amasya'da, daha sonra da Erzurum/Aşkale'de 4.Zırhlı Tugay Topçu Taburunda askerliğimi yaptım. (Tüm 261. Dönem arkadaşlarıma buradan selamlar..Her asker bakaya olamaz.!..)

 

Askerlikten sonra yine Bolu’da göreve devam ettim. 12 Aralık depreminden sonra Bolu’daki görevimden ayrılarak Bursa'da görev yapmaya başladım.

Halen Matematik öğretmeni olarak birebir özel ders vermekteyim. 9,10,11,12 sınıf okul derslerine takviye, TYT-AYT sınavlarına hazırlık birebir ve grup özel ders vermekteyim.

Wing Tsun KUNG-FU. Uzakdoğu sporlarına ilgi duyan her genç gibi Bruce Lee hayranı olarak 1988 yılında saygıdeğer hocam Adem YURTKURAN ile çalışmaya başladım.Kung-Fu çalışmalarımı daha sonra Sifu Salih AVCI ile devam ettirdim.

bottom of page